…traktát_februárové hry aj J.B.))))))

…a tak jasné…. niekto sleduje na nete…. niekto záznamy… ale prepínať medzi priamymi prenosmi na troch kanáloch má isté…. nevýhody…. a tak som mala rozpozerané kraso mužov (neviemaká etapa pretekov)… náš reprezentant mal  nasledovať o chvíľu… zrazu… asi úprava ľadu… ale potom nejaké hokejistky…. a tá úprava ľadu trvala nejak dlho…. a tak som prepla na iný kanál a tam skonštatovali, že náš reprezentant skočil pred chvíľou štvoritý skok a už bol na ľade reprezentant inej krajiny…. a tak som na druhý deň pozerala tanečné páry… súrodenci…. manželia… racionálne kombinácie dvojíc športovcov… a tak som dopozerala do konca… aj medailové páry… aj víťazný pár… o ktorom som si nemyslela, že vyhrá…. a tak som si na druhý deň prečítala… a tak to som radšej čítať nemala…. a tak mi niekde na pozadí zasvietili olympijské zásady a ideály…  a tak neviem…. a tak snehové svahy…. debuty…. čakané a nečakané víťazstvá aj pády…. niekedy len obídenie bránky…. niekedy let bránkou a následný let vrtuľníkom….a tak Lindsey V…. jej pád som nevidela v priamom prenose… v tom čase mi vypadla z chladničky sklenená miska aj s obsahom a upratovala som z dlažby sklenenú triešť… vyzerala takmer ako ľad…bola nebezpečná… a tak názory prečo sa to stalo… je to na nej… tiež som si na lyžiach zlomila ľavé predkolenie… viem o tom svoje a prajem jej spolu s Arnoldom a inými prajníkmi skoré uzdravenie!!!! … a tak Katka… Petra… Ester… Zuzana… Frederica…. nech si to všetky/všetci užijú… aj Andreas… Marco… Lucas… hokejisti atdˇ:)… a nech sa tešíme s nimi!…///keby som stavala tie slalomy, tak by som ich postavila tak, aby všetci došli do cieľa a záležalo by len na technike a čase:))) 

…a tak som po dvoch večeroch strávených pri priamych prenosoch ZOH prepla…. na film Vlčí jáma….so sedemnásťročnou Janou Brejchovou… hrať začala už v trinástich… kto nevidel „klarinety“… Noc na Karlštejne…. Ženu, ktorú ani kvetinou neuhodíš….zanecháva silnú stopu v CZ… ČSSR filme…vďaka, kráľovná Jana!

…. a naša hudobná redaktorka dnes vyberá:

Lásko má já….
Rómeo a Júlia 
KM &NC 

…. a tak sa s vami dnes lúčim s prianím dobrých dní februára… na prázdninách, na olympiáde… v práci:)))

vždy vaša Sally_Lu*

p.s.1: a meniny majú  Valentín, Pravoslav, Ida – všetko najlepšie…!
p.s.2: a 17.2. – bude nov…. čas na niečo nové a podľa lunárneho systému začína Rok koňa….tak nech dobre cvála….
p.s.3: a 14.2.1997 sme otvárali Galériu Živa… v spomienkach chvíľa večne živá!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *